Virtual Events (1.0.0) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Description
es: Descripción

en: Display settings
es: Opciones de visualización

en: settings
es: configuración

en: Label
es: Etiqueta

en: Default
es: Por defecto

en: Are you sure you want to delete %name?
es: ¿Seguro que desea borrar %name ?

en: Sources
es: Fuentes

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: About
es: Acerca de

en: Entity Type
es: Tipo de entidad

en: Formatters
es: Formateadores

en: content @type: deleted @label.
es: @type de contenido: eliminado @label.
