Virtual Events (1.0.0) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Description
et: Kirjeldus

en: Display settings
et: Kuvamise seaded

en: settings
et: sätted

en: Label
et: Nimetus

en: Default
et: Vaikimisi

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Sources
et: Allikad

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: About
et: Programmist

en: Config
et: Konfiguratsioon

en: Entity Type
et: Olemite tüübid
