Virtual Events (1.0.0) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Description
gl: Descrición

en: Display settings
gl: Axustes da visualización

en: settings
gl: opcións

en: Label
gl: Etiqueta

en: Default
gl: Predeterminado

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Sources
gl: Fontes

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: About
gl: Información

en: Config
gl: Configuración
