Virtual Events (1.0.0) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Description
is: Lýsing

en: Display settings
is: Birtingastillingar

en: settings
is: stillingar

en: Label
is: Merking

en: Default
is: Sjálfgefið

en: ID
is: Kenni

en: Sources
is: Uppsprettur

en: About
is: Um
