Virtual Events (1.0.0) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Description
oc: Descripcion

en: Display settings
oc: Paramètres d'afichatge

en: settings
oc: paramètres

en: Label
oc: Etiqueta

en: Default
oc: Per defaut

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Sources
oc: Fonts

en: Alias
oc: Aliàs

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: About
oc: A prepaus
