Virtual Events (1.0.0) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: Display settings
sk: Nastavenie zobrazovania

en: settings
sk: nastavenia

en: Label
sk: Označenie

en: Default
sk: Predvolené

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Sources
sk: Zdroje

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: About
sk: Informácie o

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.
