Virtual Events (1.0.0) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Description
tr: Açıklama

en: Display settings
tr: Görüntüleme ayarları

en: settings
tr: ayarlar

en: Label
tr: Etiket

en: Default
tr: Varsayılan

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Sources
tr: Kaynaklar

en: Alias
tr: Takma ad

en: Machine name
tr: Makine adı

en: About
tr: Hakkında

en: Config
tr: Yapılandırma
