Virtual Events (1.0.1) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Description
it: Descrizione

en: Display settings
it: Impostazioni di visualizzazione

en: settings
it: impostazioni

en: Label
it: Etichetta

en: Default
it: Predefinito

en: Are you sure you want to delete %name?
it: Si vuole davvero cancellare %name?

en: Sources
it: Sorgenti

en: Machine name
it: Nome ad uso interno

en: About
it: Informazioni

en: Config
it: Configurazione
