Virtual Events (1.0.1) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Label
my: အညွန်း

en: Sources
my: မူလအရင်းအမြစ်

en: Alias
my: နာမည်အတု

en: About
my: အကြောင်း
