Virtual Events (1.0.1) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Description
uk: Опис

en: Display settings
uk: Налаштування відображення

en: settings
uk: налаштування

en: Label
uk: Мітка

en: Default
uk: Базово

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: Sources
uk: Джерела

en: Available formatters
uk: Доступні форматери

en: Alias
uk: Синонім

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: About
uk: Про модуль

en: Thank you
uk: Спасибі

en: Config
uk: Конфіґурація

en: Entity Type
uk: Тип сутності

en: content @type: deleted @label.
uk: матеріал @type: видалено @label.
