Virtual Select (1.0.0-beta2) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: User interface
da: Brugergrænseflade

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Search
da: Søg

en: All
da: Alle

en: - Select -
da: - Vælg -

en: Select All
da: Markér alle
