Virtual Select (1.0.0-beta2) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Search
fi: Etsi

en: All
fi: Kaikki

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: Placeholder
fi: Paikkamerkki
