Virtual Select (1.0.0-beta2) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Search
gl: Buscar

en: All
gl: Todo

en: - Select -
gl: - Seleccione -
