Virtual Select (1.0.0-beta2) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: User interface
hr: Korisničko sučelje

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Search
hr: Pretraga

en: All
hr: Svi

en: - Select -
hr: - Odaberi -
