Virtual Select (1.0.0-beta2) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ka: მომხმარებლის ინტერფეისი

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Search
ka: ძიება

en: All
ka: ყველა
