Virtual Select (1.0.0-beta2) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: User interface
km: ចំណុច​ប្រទាក់​អ្នក​ប្រើ

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Search
km: ស្វែងរក

en: All
km: ទាំងអស់

en: - Select -
km: - ជ្រើស -
