Virtual Select (1.0.0-beta2) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: User interface
sr: Кориснички интерфејс

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Search
sr: Претрага

en: Placeholder
sr: Резервисано место
