Virtual Select (1.0.0-beta2) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: User interface
sv: Användargränssnitt

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Search
sv: Sök

en: All
sv: Alla

en: - Select -
sv: - Välj -

en: Select All
sv: Välj alla

en: Placeholder
sv: Platshållare
