Virtual Select (1.0.0-rc1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: User interface
bg: Потребителски интерфейс

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Search
bg: Търси

en: All
bg: Всички
