Virtual Select (1.0.0-rc1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Search
el: Αναζήτηση

en: All
el: Όλες

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: Placeholder
el: Σύμβολο υποκατάστασης
