Virtual Select (1.0.0-rc1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Search
eu: Bilatu

en: All
eu: Guztiak

en: - Select -
eu: - Aukeratu -
