Virtual Select (1.0.0-rc1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: User interface
mr: वापरकर्ता अंतरपृष्ठ

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Search
mr: शोध

en: All
mr: सर्व
