Virtual Select (1.0.0-rc1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: User interface
fa: رابط کاربری

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Search
fa: جستجو

en: All
fa: همه

en: - Select -
fa: - انتخاب -

en: Placeholder
fa: جایگذار
