Virtual Select (1.0.0-rc1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: User interface
ta: பயனர் இடைமுகப்பு

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Search
ta: தேடல்

en: All
ta: எல்லா

en: - Select -
ta: - தேர்ந்தெடு -

en: Placeholder
ta: கொள்ளிடம்
