Virtual Select (1.0.0-rc1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: User interface
th: ส่วนติดต่อผู้ใช้

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Search
th: ค้นหา

en: All
th: ทั้งหมด

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -
