Virtual Select (1.0.0-rc1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: User interface
tr: Kullanıcı arayüzü

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Search
tr: Ara

en: All
tr: Tümü

en: - Select -
tr: - Seçin -

en: Placeholder
tr: Yer tutucu

en: Search...
tr: Ara...
