Virtual Select (1.0.0-rc1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ug: ئىشلەتكۈچىلەر كۆزنىكى

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: All
ug: ھەممە

en: Select All
ug: ھەممىنى تاللاش
