Virtual Select (1.0.0) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: User interface
ar: واجهة المستخدم

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Search
ar: بحث

en: All
ar: الكل

en: - Select -
ar: - اختر -

en: Placeholder
ar: الرمز البديل
