Virtual Select (1.0.0) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Search
az: Axtarış

en: All
az: Hammısı

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Placeholder
az: Köməkçi söz
