Virtual Select (1.0.0) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: User interface
hu: Felhasználói felület

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Search
hu: Keresés

en: All
hu: Mind

en: - Select -
hu: - Választás -

en: Placeholder
hu: Helykitöltő

en: Search...
hu: Keresés...
