Virtual Select (1.0.0) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: User interface
ru: Интерфейс пользователя

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Search
ru: Поиск

en: All
ru: Все

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: Select All
ru: Выбрать все

en: Placeholder
ru: Заполнитель

en: Search...
ru: Поиск...

en: No options found.
ru: Не найдено ни одной опции.
