Virtual Select (1.0.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ur: صارف مواجہ

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Search
ur: تلاش

en: Placeholder
ur: پلیس ہولڈر
