Virtual Select (1.0.0) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: User interface
am: የተጠቃሚ አዋዋይ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Search
am: ፈልግ

en: Placeholder
am: ቦታ ያዥ
