Virtual Select (1.0.0) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: User interface
bs: Korisničko sučelje

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Search
bs: Pretraga

en: All
bs: Sve
