Virtual Select (1.0.0) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Search
cs: Hledat

en: All
cs: Vše

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: Select All
cs: Vybrat: Vše

en: Placeholder
cs: Zástupný řetězec
