Virtual Select (1.0.0-beta2) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: User interface
de: Benutzeroberfläche

en: Disabled
de: Deaktiviert

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Search
de: Suche

en: All
de: Alle

en: - Select -
de: - Auswählen -

en: Select All
de: Alle auswählen

en: Placeholder
de: Platzhalter

en: Search placeholder
de: Platzhalter für die Suche
