Virtual Select (1.0.0) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: User interface
eo: Uzanta interfaco

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Search
eo: Serĉu

en: All
eo: Ĉiuj

en: Placeholder
eo: Lokokupilo
