Virtual Select (1.0.0) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Search
fil: Hanapin

en: All
fil: Lahat

en: - Select -
fil: - Pumili -
