Virtual Select (1.0.0) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: User interface
hi: उपयोक्ता अंतरपृष्ठ

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Search
hi: खोज

en: All
hi: सभी

en: - Select -
hi: - चुनें -

en: Placeholder
hi: प्लेसहोल्डर
