Virtual Select (1.0.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: User interface
is: Notendaviðmót

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Search
is: Leit

en: All
is: Allt

en: - Select -
is: - Velja -
