Virtual Select (1.0.0) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: User interface
kn: ಬಳೆಕೆದಾರರ ಇಂಟರ್ಫೇಸ್

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Select All
kn: ಎಲ್ಲವನ್ನೂ ಅಯ್ಕೆಮಾಡು
