Virtual Select (1.0.0) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: User interface
ku: ڕووکاری بەکارهێنەر

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Search
ku: گەڕان

en: All
ku: هەموو

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -
