Virtual Select (1.0.0) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: User interface
nn: Brukargrensesnitt

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Search
nn: Søk

en: All
nn: Alle
