Virtual Select (1.0.0) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: User interface
te: వాడుకరి అంతరవర్తి

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Search
te: వెతుకు

en: All
te: అన్నీ

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -
