Virtual Tour (Pannellum) (2.0.0-alpha1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Install
th: ติดตั้ง

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Administer image styles
th: การบริหารจัดการรูปแบบภาพ

en: Image style
th: ลักษณะของรูป
