Virtual Tour (Pannellum) (2.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Image
tr: Resim

en: Original image
tr: Özgün görsel

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Install
tr: Kur

en: Requirements
tr: Gereklilikler

en: About
tr: Hakkında

en: Administer image styles
tr: Resim stillerini yönet

en: Image style
tr: Resim stili

en: None (original image)
tr: Hiçbiri (özgün resim)

en: Configure Image Styles
tr: Resim Stillerini Yapılandır
