Virtual Tour (Pannellum) (2.0.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Image
bo: པར་རིས

en: Original image
bo: ཐོག་མའི་པར་རིས

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Install
bo: སྒྲིག་འཇུག

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Administer image styles
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟར་དོ་དམ་རྒྱག་པ

en: Image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ

en: None (original image)
bo: མེད་པ༼ཐོག་མའི་པར་རིས༽
