Virtual Tour (Pannellum) (2.0.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Image
cs: Obrázek

en: Original image
cs: Původní obrázek

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Install
cs: Instalovat

en: Requirements
cs: Požadavky

en: About
cs: Popis

en: Administer image styles
cs: Administrace stylů obrázků

en: Image style
cs: Styl obrázku

en: None (original image)
cs: Žádný (původní obrázek)

en: Configure Image Styles
cs: Konfigurovat styly obrázku
