Virtual Tour (Pannellum) (2.0.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Image
ku: وێنە

en: Original image
ku: وێنەی ڕاستەقینە

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Install
ku: دامەزرێنە

en: About
ku: دەربارە

en: Administer image styles
ku: بەڕێوەبردنی شێوازەکانی وێنە

en: Image style
ku: شێوازی وێنە
