Virtual Tour (Pannellum) (8.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Image
id: Gambar

en: Original image
id: Gambar asli

en: Administer image styles
id: Mengelola gaya gambar

en: Image style
id: Gaya gambar

en: None (original image)
id: Tidak ada (gambar asli)

en: Configure Image Styles
id: Mengonfigurasi Gaya Gambar
